Çeşme Aktüel

Kent Konseyleri Foça’da Buluştu

Kent Konseyleri Foça’da Buluştu
205 views
28 Mart 2015 - 18:39

İzmir Kent Konseyleri Birliğinin Mart ayı toplantısı Foça’da yapıldı.

 

2014-2019 dönemi İzmir Kent Konseyleri Birliği toplantılarını her ay başka ilçelerde yapıyor. Foça’nın ev sahipliğinde yapılan Mart ayı toplantısı şimdiye kadar ki en kapsamlı katılımla gerçekleştir.

İzmir’in 22 ilçesinin Kent Konseyi Başkanı ve Genel Sekreterlerinin katıldığı toplantıda, kent konseylerinin işlevselliğini arttırmak için neler yapılması gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

İzmir Kent Konseyleri Birliği, toplantı öncesi Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası toplantı Foça Belediyesi Deniz Kent Sosyal Tesisinde yapıldı.

Foça Kent Konseyi başkanı Orhan Gürer’in açılış konuşmasından sonra Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, İzmir Kent Konseyleri Birliği üyelerine bilgi verdi. Demirağ, birlik üyelerine belediyenin devam eden projeleri, Foça Turizmi, Foça Tarımı gibi konularda bilgilerde verdi.

Heyet, Foça Belediyesi Deniz Kent Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantı sonrası Kozbeyli Çapkınoğlu Konağı’nı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İzmir Kent Konseyleri Birliğine aynı gün akşam ise Foça Belediyesi Yeni Sosyal Tesisinde Foça’daki STK Başkanları, Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge ve Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’da eşlik etti.

Invalid Displayed Gallery

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu