Çeşme Aktüel

Boyalık Beach Otel’in de artık Yeşil Yıldız’ı var..

Boyalık Beach Otel’in de artık Yeşil Yıldız’ı var..
189 views
14 Nisan 2015 - 12:02

Beldemizin güzide turistik tesislerinden Boyalık Beach Çeşme, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yürüttüğü “Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri” projesi kapsamında, gerekli koşulları yerine getiren tesislere verilen Yeşil Yıldız’ın sahibi oldu.

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) tarafından Wyndham Grand İzmir Özdilek Oteli’nde düzenlenen törene İzmir Valisi Mustafa Toprak, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz ve Yeşil Yıldız etiketi almaya hak kazanan 13 otelin yöneticileri katıldı.

GÜZEL DESTEKLER YATIRIM İSTEĞİNİ ARTIRIYOR

Yapılan incelemeler sonucunda Yeşil Yıldız almaya hak kazanan otel ve turistik işletmelere plaketlerini İzmir Valisi Mustafa Toprak takdim etti. Boyalık Beach Çeşme adına plaketi Viltur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz Özkardeş ile Otel Müdürü Orhan Belge teslim aldı. İzmir Valisi Mustafa Toprak’ın olumlu desteği sayesinde turizmcilerin her zaman yanında olduğunu belirten Özkardeş, “İnsan böyle güzel destek gördüğü sürece daha fazla yatırım yapası geliyor. Grup olarak elimizden gelen en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bizi Yeşil Yıldız’a layık görenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

GELECEK NESİLLERİ YAŞANABİLİR BİR ÇEVRE

İzmir Valisi Mustafa Toprak ise çevrenin korunması ve onun güzelleşmesi için girişimlerde bulunan işletmelere teşekkür etti. Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmak için şimdinin büyüklerinin azami gayreti göstermesi gerektiğinin altını çizen Toprak, bu yolda yürütülen çalışmaların sadece turizmle sınırlı kalmaması gerektiğini diğer tüm sektörlerde uygulanmasının faydalı olacağını söyledi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu