Çeşme Aktüel

CHP’li Milletvekili adaylarından Narlıdere’yi ziyaret etti

CHP’li Milletvekili adaylarından Narlıdere’yi ziyaret etti
175 views
30 Nisan 2015 - 14:38

7 Haziran genel seçimlerine kısa bir süre kala CHP’li milletvekili adaylarının Narlıdere turları başladı. Milletvekili adayları Tuncay Özkan ve Ali Yiğit’in CHP Narlıdere ilçe teşkilatı ile başlayan ziyaret turu Narlıdere Güngören Caddesi ve Mithatpaşa Caddesi esnafı ile devam etti. Ziyaret programına Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP Narlıdere İlçe Başkanı Cafer Esen ve partililer eşlik etti. Narlıdere’ye ilk ziyareti gerçekleştiren Ali Yiğit, esnafın elini sıktı dertlerini dinledi. Yiğit, 7 Haziran seçimleri için vatandaşın desteğini isterken yapacakları projeleri ve CHP’nin çalışmalarını vatandaşa anlattı. Ali Yiğit artık bir arada olma, birlik olma zamanının geldiğini hatırlatarak “Ayrışma ve bölünmemiz için ellerinden geleni yapıyorlar. Yapsınlar. Biz gereken cevabı sandıkta vereceğiz. Artık insanlarımız ihtiyaçları olan, hak ettikleri gibi CHP iktidarı ile rahat bir nefes alacaklar” dedi.

TUNCAY ÖZKAN’DA NARLIDERE’DEYDİ

Narlıdere’yi ziyaret eden diğer Milletvekili adayı Tuncay Özkan, ilk ziyaretini CHP Narlıdere İlçe teşkilatına yaptı. Ziyaret sırasında partililere hitap eden Özkan “Cumhuriyet’in ve Türk devriminin sahibi sizlersiniz. Haziran’da biz bunları sandığa gömeceğiz ve karanlığa dur diyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi bir umudun adıdır. Biz hep birlikte Türkiye’yi bu karanlıktan aydınlığa çıkaracağız. Türkiye’deki her işsize iş vereceğiz. Türkiye’de ürün sahiplerine ürünlerini alma garantisi vereceğiz. Kimse sahipsiz kalmayacak. Cumhuriyet’in sahibi CHP’dir. Halkın sahibi CHP’dir. Umudun adresi CHP’dir. CHP varsa umutsuzluk ve mutsuzluk yok demektir. Umudumuzu bir birine ekleyelim ve bu karanlığı gönderelim” diye konuştu. Tuncay Özkan, Narlıdere İlçe teşkilatı ziyaretinin ardından sivil toplum örgütlerine ve esnafı gezdi. Gezi sırasında vatandaştan sıcak ilgi gördü ve uzun uzun sohbet etti. Emekli astsubaylar Narlıdere şubesini ziyaret eden Özkan, büyük sevgi gösterileri ile karşılandı. Silivri günlerinden seçim sürecine kadar yüzlerce soruya cevap veren Özkan, Mithatpaşa esnafı ziyaretleri ile programına devam etti.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu