Çeşme Aktüel

Seferihisar yaza hazırlanıyor

Seferihisar yaza hazırlanıyor
265 views
12 Mayıs 2015 - 21:46

Son yılların turizmde yükselen değeri Seferihisar’da, yaklaşan yaz mevsimi öncesi Belediye ekipleri ummalı bir çalışma başlattı.

Türkiye’nin ilk Cittaslow’u (Sakin şehri) Seferihisar’ın birbirinden güzel plajları yaz mevsimi öncesi temizleniyor. Dokuz mavi bayraklı plajıyla Ege Bölgesi’nin en çok mavi bayraklı halk plajı sahibi unvanlı ilçesi Seferihisar’da, plajlar kış mevsiminden oluşan yosun ve atıklardan temizleniyor.

İzmir’de bir tek Seferihisar Belediyesi’nin sahip olduğu “kum temizleme aracı” ve 15 kişilik personel plajları pırıl pırıl hale getirmeye başladı. Düzce Plajı’ndan başlayan temizlik çalışmaları şu an Akarca İztur-Sertur Plajı’nda devam ediyor.

 

Temizlik çalışmaları mayıs ayı içerisinde Ürkmez İpekkum Plajı’yla tamamlanacak.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu