Çeşme Aktüel

Çeşme Yelken’e Federasyon Kupası

Çeşme Yelken’e Federasyon Kupası
116 views
29 Mayıs 2015 - 21:08

Çeşme Yelken Kulübü’nün sporcuları Bodrum’da 6 gün boyunca süren 420-470 Federasyon Kupası’nda 420 branşında şampiyon oldu.

Bitez’de düzenlenen Federasyon Kupası’na aralarında Galatasaray, Fenerbahçe, Gökova, İstanbul Yelken ve Çeşme Yelken’in bulunduğu 5 kulüp 7 tekneyle katıldı. Oldukça çekişmeli geçen 9 yarış sonunda Çeşme Yelken Kulübü genel ve gençler klasmanında 1’inci ve 2’nci olurken kızlar kategorisinde ise 1’nci oldu.

Hiçbir başarı tesadüf değil

Yönetim olarak dereceye giren Leyla Şenocak, Aylin Tezol, Doruk Taneli ve Bora Kütük’ü tebrik ettiklerini belirten Çeşme Yelken Kulübü Başkanı Özlem Akdurak, yelken sporunun tüm branşlarında başarılı olmak için desteklerini sürdüreceklerini söyledi. Önce İzmir ve sonrasında Türkiye’de marka haline gelen Çeşme Yelken Kulübü’nün geçmişinde başarılı sporcular yetiştirme geleneğinin bulunduğunu ifade eden Akdurak, “Bugüne kadar pek çok başarılı sporcuya ev sahipliği yapan kulübümüz geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Yetenekli gençlerimiz oluşturduğumuz profesyonel kadromuzla çalışma fırsatı buluyor. Hiçbir başarının tesadüf olmadığını biliyor ve bu anlayışla yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

[Not a valid template]

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu