Çeşme Aktüel

Sezon öncesinde polis denetimi

Sezon öncesinde polis denetimi
164 views
04 Haziran 2015 - 3:17

Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yaz sezonunun başlamasıyla nedeniyle 40 polisin katıldığı bir arama ve kontrol operasyonu gerçekleştirildi. Polisin sorumluluk sahasında aranan şahısların bulunmasına ve eğlence mekanlarının denetimine yönelik yapılan çalışmada, Ilıca bölgesi ve İnkılap Caddesi’ndeki eğlence mekanlarında aranan üç şahıs gözetim altına alındı, bir işyerinde iki yaşı küçük işçi çalıştırıldığı tespit edildi.

Çeşme merkezde bir kafede yapılan kontrolde dört şahsın kumar oynadığı tespit edilerek, söz konusu şahıslara ve işyerine mevzuata aykırı faaliyetten ötürü adli ve idari işlem yapıldı.

Ayrıca söz konusu işyeri de dahil olmak üzere Çeşme merkez ve Ilıca bölgesinde toplam sekiz işyerine mevzuata aykırı faaliyetten ötürü adli ve idari işlem yapıldı.

[Not a valid template]

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu