Çeşme Aktüel

Ege Üniversitesi Çeşme Eğitim ve Dinlenme Tesisi açılıyor

Ege Üniversitesi Çeşme Eğitim ve Dinlenme Tesisi açılıyor
151 views
09 Haziran 2015 - 20:22

[Not a valid template]Ege Üniversitesi’nin 2015 yaz sezonunda kendi öğrenci ve personeline günü birlik hizmet vermek üzere oluşturduğu tesis 11 Haziran 2015 tarihinde Çeşme’de açılıyor.
Bu tesisten yararlanmak için öğrenci ve personelin üniversite bünyesine ait “kimlik kartları”nı yanlarında bulundurmaları yeterli olacak.
Tesis olanakları zenginliği ile dikkat çekerken bu olanaklardan yararlanmak için kişi başı 15 TL giriş ücreti bulunuyor. Detaylı bilgi için sksdb.ege.edu.tr sayfasının ziyaret edebileceği belirtiliyor. Ege Üniversitesi Tesis’i 13 Eylül 2015 tarihine kadar haftanın 7 günü saat 09.00-19.30 arası hizmet vermeye devam edecek.

 

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu