Çeşme Aktüel

ÇEŞİAD yeni yönetimi iş başı yaptı..

ÇEŞİAD yeni yönetimi iş başı yaptı..
144 views
27 Haziran 2015 - 16:44

Öncelikli hedef Ticaret Odası Çeşme Şubesi’ni oluşturmak..

 

Çeşme İş Adamları Derneği (ÇEŞİAD) yapılan genel kurulda yeni yönetim kurulunu seçti. Derneğin başkanlığına Ates Şömine Ve Çatı Sistemleri şirketinin sahibi olan Ahmet Bayar seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine Hüseyin Gören, Fatih Dinç, Kenan Sarı ve Hasan Gözener getirildi. İlk yönetim kurulu toplantısında öncelikli olarak yapılacaklar karara bağlandı.

 

‘TECRÜBE KONUŞUYOR’ TOPLANTILARI DÜZENLENECEK

ÇEŞİAD’ın belirlenen hedefleri şunlar:

– Ticaret Odası Çeşme Şubesi’ni oluşturma yönündeki hedefimize yürümeye devam edeceğiz. Böylelikle üyelerimiz Sicil Tasdiknamesi, Oda Kayıt Belgesi alınması gibi işlemlerini İzmir’e gitmeden çözebileceklerdir.

– Çeşme’deki iş insanlarının sorunlarının etkin bir şekilde duyurulması ve çözüm sağlanması için, kamu idareleri, üniversite, basın ve diğer sivil toplum kuruluşları ile iş birliğini geliştireceğiz.

– Çeşme imajının pozitif yönde artmasını sağlayacak çabaları sürdüreceğiz.

– Diğer iş insanları ile üyelerimiz arasında iletişim köprüsü olmaya çaba göstereceğiz.

– Bilimsel iş yönetimi anlayışlarının üyelerimize aktarılması için akademisyenlerin ve profesyonel yöneticilerin sunumlar yapacağı toplantılar düzenleyeceğiz.

– ‘Tecrübe Konuşuyor’ adlı sunumlar yapacağız. Bu sunumlarda yılların bilgi birikimine sahip, iş dünyasında ayakta kalmayı başarmış üyelerimizin veya iş insanlarının kendi işlerini, işletmelerini ve iş yapma tecrübelerini diğer üyelere aktarması sağlanacaktır.

 

BAŞKAN BAYAR: HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ

ÇEŞİAD Başkanı Ahmet Bayar yukarıdaki amaçlara ulaşmak için katkı sunabilecek herkesten destek beklediklerini belirterek, dernek yönetim kurulu olarak 2015 turizm sezonunun tüm üyeleri ve Çeşme halkı için kazançla dolu geçmesini dilediklerini vurguladı.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu