Çeşme Aktüel

Çeşme’ye Bozyazı Kaymakamı Mustafa Erkayıran atandı

Çeşme’ye Bozyazı Kaymakamı Mustafa Erkayıran atandı
172 views
28 Haziran 2015 - 16:01

Bugün yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi’ne göre Kaymakamımız İnci Sezer Becel, Çatalca Kaymakamlığı’na atanırken, Çeşme’nin yeni kaymakamı ise iki yabancı dil bilen, İngiltere’de master yapmış Mustafa Erkayıran (45) oldu.

1970 yılında Osmaniye Kadirli’de dünyaya gelen Erkayıran, ilkokulu Kadirli’de Cengiz Topel İlkokulu’nda, liseyi Adana Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne girerek 1992 yılında mezun oldu. 1994 yılında Adana’da kaymakam adayı olarak göreve başladı. Kaymakam adaylığı döneminde bilgi ve görgü artırmak üzere 8 ay İngiltere’de bulundu. 1997 yılında kaymakam adaylığı dönemini bitirdikten sonra sırasıyla Hatay-Kumlu, Kilis-Polateli, Erzurum-Ilıca (Aziziye), Denizli-Babadağ ve Artvin-Hopa kaymakamlıklarında bulundu. 2008 yılında İngiltere’de Southampton Üniversitesinde Demokrasi ve Vatandaşlık üzerine yüksek lisans yaptı. 2010 yılından 2012 yılına kadar Rize Vali Yardımcılığı görevinde bulunan yeni kaymakamımız 2012 yılında Bozyazı’ya atandı. Evli ve 2 çocuk babası olan Mustafa Erkayıran İngilizce ve Almanca biliyor.

Yeni kaymakamımıza “Hoş geldiniz” derken, 29 Ağustos 2011’de atanarak yaklaşık 4 yıldır ilçemizde görev yapan İnci Sezer Becel’e yeni görev yeri olan İstanbul’un en büyük ilçesi Çatalca’da başarılarının devamını diliyoruz.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu