Çeşme Aktüel

Alaçatı’da konserli defile

Alaçatı’da konserli defile
142 views
03 Ağustos 2015 - 22:57

Defilenin finalini ‘Memleketim’ şarkısı ile yaptılar

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) tarafından bu yıl 10. Kez gerçekleştirilen Alaçatı MILLFEST Moda ve Sanat Festivali tüm hızıyla sürüyor. Festivalin ikinci gününde Alaçatı Amfi Tiyatro bir ilke sahne oldu. Sunshine Band Orkestrası’nın birbirinden güzel şarkıları eşliğinde yapılan defile büyük ilgi gördü. Hakan Hekimoğlu Ajans tarafından organize edilen defilede, festivale katılan tasarımcıların kıyafetlerini sergileyen mankenler gecenin sonunda ‘Memleketim’ şarkısını ellerinde Türk bayraklarını sallayarak seyircilerle birlikte söylediler.

Festival kapsamında tasarımcılar ürünlerini her gün moda severlerle buluştururken, birbirinden farklı etkinliklerde festivale renk katıyor. Önceki akşam Alaçatı Amfi Tiyatrosu bir ilke sahne oldu. Sunshine Band Orkestrası eşliğinde yapılan defilede mankenler festivale katılan tasarımcıların ürünlerini sergilediler.

Finali ‘Memleketim’ şarkısı ile yaptılar

Büyük ilgi gören etkinlikte konuşan EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, Bugün Alaçatı’da moda severleri bir ilkle buluşturduklarını belirterek, konser eşliğinde defile yaptıklarını kaydetti. Hakan Hekimoğlu Ajans organizasyonu ile gerçekleşen defilenin çok başarılı olduğunu anlatan Özden, “Milfest Alaçatı Moda ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde güzel bir etkinliğe ev sahipliği yaptık. Tasarımcılarımızın birbirinden güzel eserleri görme imkanı bulduk. Festivalimiz her geçen gün daha da güzelleşerek büyüyor. Sunshine Band Orkestrası izleyenleri büyüledi. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Etkinliğin sonunda da son günlerde yaşanan sıkıntılı günlere inat ‘Memleketim’ şarkısını hep birlikte söyleyerek ülkemize olan sevgimizi ve bağlılığımızı bir kez daha göstermiş olduk. Ben bu gecede emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve kutluyorum” dedi.

Festival kapsamında tasarımcılar ürünlerini yarın da (3 Ağustos) moda severlerle buluştururken, etkinlik Alaçatı Değirmenler Altı’nda yapılacak kapanış partisi ile son bulacak.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu