Çeşme Aktüel

“TOURİZMİR” Zirvesi

“TOURİZMİR” Zirvesi
317 views
14 Ağustos 2015 - 23:57

1-3 Ekim 2015 tarihleri arasında İZTO-İzmir Ticaret Odası organizasyonuyla İzmir’de “TOURİZMİR” Zirvesi gerçekleşiyor.

Zirveye Dünyanın çeşitli kentlerinden turizmle ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katılacak ve ikili görüşmeler yapılacak.

İzmir, turizm sektörü açısından yeterli turizm arzına sahip olmakla birlikte, turizmde kendisinden beklenen performansı gösterememekte; pazarlama sürecinin yönetilmesinde desteğe ihtiyaç duymaktadır.

Turizm sektörünün pazarlanmasında ise; sektör paydaşları olan seyahat acentaları, tur operatörleri, konaklama tesisleri, yiyecek içecek tesislerinin yanında ilgili tüm kurum ve kuruluşların çalışmaları çok büyük önem taşımaktadır.

İZTO da; sürdürülebilir turizm ilkeleri çerçevesinde turizm pazarlamasında yeni yollar aramakta, yaratıcı pazarlama faaliyetleri ile turizm sektörünün hak ettiği gelir ve turist sayılarına ulaşmasını sağlamak adına projeler üretiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu