Çeşme Aktüel

Bora’nın gözü kürsüde

Bora’nın gözü kürsüde
167 views
22 Ağustos 2015 - 20:57

Pegasus Airlines Surf&Sound Spor ve Müzik Festivali bünyesinde Alaçatı’da gerçekleştirilen Pegasus Airlines PWA Dünya Kupası’ndaki derece umutlarımızdan Bora Kozanoğlu’nun gözü kürsüde… Geçen yıl turnuvaya kısa bir süre zatürre teşhisi konulunca Alaçatı’da yarışlara katılamayan milli sporcu, bu sene ilk üçte yer almak istiyor. IFCA organizasyonlarında 2007 ve 2013’te dünya ikincisi, 2013’te de dünya üçüncüsü olmayı başaran Bora, bu yıl hedefe ulaşmak için ihtiyaç duyduğu tek şeyin yeterli düzeyde rüzgar olduğunu dile getirdi. Rüzgar seviyesi düşük olduğunda işin şansa kaldığını vurgulayan Bora, “Rüzgar iyi olduğunda başarı grafiğim yükseliyor. Morhipo ile yaptığım sponsorluk anlaşmasının ardından PWA Dünya Kupası’na yönelik çalışmalarıma hız verdim. Form olarak iyi durumdayım. Turnuva sonunda ilk 3’e girmeyi umuyorum” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu