Çeşme Aktüel

Saadet Partisi Çeşme Clup Familia Otel’de seçim kampına girdi

Saadet Partisi Çeşme Clup Familia Otel’de seçim kampına girdi
158 views
20 Ekim 2015 - 10:24

1 Kasım seçim çalışmalarını gözden geçirmek için Çeşme’de bir araya gelen Saadet Partisi, üç günlük eğitim seminerinin ardından saha çalışmalarına hız verecek.

MORAL VE MOTİVASYON ÖN PLANDAYDI
1 Kasım’da yapılacak milletvekili seçimlerine hazırlanan Saadet Partisi teşkilat mensuplarını Çeşme de eğitim kampına aldı. Seçimlere daha güçlü bir şekilde hazırlanmak için moral ve motivasyonu da önceleyen eğitim toplantısında seçimlere hazırlık çalışmaları gözden geçirildi.

3 GÜN SÜRDÜ
Saadet Partisi İzmir İl Başkanlığı tarafından organize edilen eğitim programı Çeşme Clup Familia Otel de gerçekleştirildi. 3 gün süren eğitim seminerinde milletvekili adayları, kadın kolları, gençlik kolları ilçe başkanları ve teşkilat mensupları katıldı.

500’DEN FAZLA KİŞİ KATILDI
Eğitim kampına eski çevre bakanı İzmir milletvekili adayı M. Ziyattin Tokar, GİK üyesi eski il başkanı milletvekili adayı Bayram Sakartepe, İl Başkanı Cenk Kılıç, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kollarının yönetimleri ile teşkilat üyelerinden oluşan 500’ü aşkın kişi katıldı.

OĞUZHAN ASİLTÜRK MİLLİ GÖRÜŞÜ ANLATTI
Eğitim seminerinde Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve eski İçişleri Bakanı Oğuzhan Asiltürk, Milli Görüşün ne demek olduğunu anlattı. 1 Kasım seçimlerinde yapılan çalışmalar gözden geçirildi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu