Çeşme Aktüel

Çeşme Marina’da Yangın Tatbikatı

Çeşme Marina’da Yangın Tatbikatı
141 views
12 Kasım 2015 - 13:21

Özellikle kış aylarında teknelerin bakım ve onarım işleri için yoğun olarak kullanılan çekek alanında akşam saatlerinde senaryo gereği çıkan yangına müdahale edildi. Senaryoya göre yangın çıkan tekneye ilk müdahaleyi marina personeli yangın hortumlarıyla yaptı. Etrafı çevrilen alanın elektriği kesildi ve acil müdahale ekibi hazır hale bulundu.

Çekek alanındaki tatbikata Çeşme İtfaiyesi de kısa sürede katıldı ve gerekli önlemleri alarak yangına müdahale etti. Son olarak, Ulusoy Çeşme Denizcilik İşletmesi’ne ait römork da tatbikata denizden katıldı.

Tatbikatı başarıyla gerçekleştiren Çeşme Marina personeli ve Çeşme İtfaiyesi yetkilileri, tatbikat sonrası kısa bir değerlendirme yaptı.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu