Çeşme Aktüel

​​Happy New Year​ 2016​​ – Ilıca Hotel’de Seçkin, Altın Yunus’ta Eralp

​​Happy New Year​ 2016​​ – Ilıca Hotel’de Seçkin, Altın Yunus’ta Eralp
85 views
21 Aralık 2015 - 12:43

Türkiye’nin turizmde göz bebeği Çeşme’de yılbaşı hazırlıkları tamamlandı. Bazı oteller yeni yıl için bol müzik ve eğlence eşliğinde yeni yıla girecek. Ilıca Hotel’in yılbaşı özel galasında, ‘Aman Aman’ maxi single çalışmasıyla yaza damgasını vuran Ece Seçkin, yılbaşı gecesine özel hazırladığı repertuarı ve sahne enerjisiyle severlerinin karşısına çıkacak, yeni yıl coşkusunu yaşatacak. Huzur veren soft renklerde dekore edilen odalarıyla misafirlerini ağırlamaya hazırlanan Ilıca Hotel, yılbaşı programında müzik ve eğlence dolu keyifli anlar sunacak. Ilıca Otel Genel Müdürü Yakup Demir​, geride bırakılan 2015 yılının sorun ve stresle geçtiğini, bu sorunlardan ve streslerden birazda olsun uzaklaşmak için pozitif mıknatıslara ihtiyaç duyulduğunu belirtirke​n​, “Ilıca Hotel’ de 2016 yılına merhaba diyecek tüm konuklara​ hem tatil, hem de eğlence suna​rak geçen yılların olumsuzluklarından ​beraberce uzaklaşmayı öneriyoruz” dedi.

ALTIN YUNUS’TA DAVUL ŞOV

Çeşme’de 1974’ten beri konuklarını en iyi şekilde ağırlayan konforlu, eğlenceli ve keyifli bir tatilin adresi olan Çeşme Altın Yunus Otel ise, yeni yıl için hazırladığı özel programlarla odalarını günler öncesinden doldurdu. Aileleriyle birlikte Egelilerin vazgeçilmez adresi haline gelen Altın Yunus Otel’de konuklar 2015’i müzik ve eğlence ile uğurlayıp yeni umutlarla yeni yılı karşılayacak. Yılbaşı özel galasında sahnelerin davul şovuyla tanınan solisti Gülay Eralp’i çıkartacak. Eralp, Çeşme’yi çok sevdiğini ve Ege’nin güzel insanlarıyla yeni yılı birlikte karşılamak için sabırsızlandığını söyledi. Konuklarına keyifli bir bayram programı hazırladıklarını belirten Altın Yunus Otel Ön Büro yetkilisi Durak Aslan, “Misafirlerimiz sanatçımız Gülay Eralp’in zengin repertuarı ve sahne performansıyla gala gecemizde eğlence dolu anlara imza atmakla kalmayıp, tamamıyla yenilenerek modern hizmet anlayışını sürdüren otelimizin termal havuzları, sauna ve Türk Hamamı’nda fiziksel ve zihinsel olarak yorgunluklarını atabilecekler” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu