Çeşme Aktüel

Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası Çeşme Spor Salonu’nda başlıyor

Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası Çeşme Spor Salonu’nda başlıyor
159 views
05 Ocak 2016 - 14:26

Türkiye Boks Federasyonu’nun 2016 yılı faaliyet takviminde yer alan Yılıdz, Genç ve Büyük Bayanlar Türkiye Şampiyonası Çeşme ilçemizde düzenleniyor.
Olimpiyat dördüncülüğü ve Akdeniz Oyunları Şampiyonluğu gibi bir çok başarıya imza atmış Milli Boksör Celal Sandal’ın ismi de 5-10 Ocak 2016 tarihleri arasında  Çeşme Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek şampiyonada anılacak.
Türkiye’nin bir çok ilinden gelen 39 Uluslararası ve Milli Hakem de bu şampiyonada görev alacak.
Yıldızlarda 13, gençler ve büyük bayanlarda ise 10 siklet üzerinden oynanacak şampiyonada bayan boksörler, ülkemizi yurt dışında temsil edebilmek için mücadele edecek.
Şampiyonanın teknik toplantısı 5 Ocak 2016 Salı günü (bugün) Çeşme Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde  yapılacak.
İlk gongun 6 Ocak tarihinde çalacağı şampiyonada final müsabakaları 10 Ocak 2016 Pazar günü yapılacak.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu