Çeşme Aktüel

Belediyede hizmet sinerjisi

Belediyede hizmet sinerjisi
136 views
14 Ocak 2016 - 9:52

Daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için harekete geçen Çeşme Belediyesi’nde, tüm birim amirlerinin katılımıyla Kurumsal Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi..

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin kurum içinde yaptığı araştırmanın verileri doğrultusunda gerçekleşen toplantı, Çeşme Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıya, Çeşme Belediyesi Başkan Yardımcısı Şakir Karadede, Yazı İşleri, Fen İşleri, Mali Hizmetler, İmar ve Şehircilik, İnsan Kaynakları, Temizlik, Zabıta, Emlak ve İstimlak, Kültür ve Sosyal İşler, Yapı Kontrol, Denetim ve Ruhsat, Destek Hizmetleri müdürlükleri ve Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü amirleri tam kadro katıldı.

Daha hızlı ve kaliteli hizmet

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim üyeleri Prof. Dr. Işıl Karpat Aktuğlu, Prof. Dr. Müjde Ker Dinçer, Prof. Dr. Nilay Başok ve Araş. Gör. Murat Çelik yönetiminde gerçekleşen proje kapsamında Murat Çelik bir sunum yaptı. Toplantıda Çeşme Belediyesi’nin proje ve yürürlükteki çalışmalarına dair görüş ve fikirler bildirildi. Birim amirlerinin önerilerinin de dikkate alındığı, müdürlükler arasında çapraz eşleştirmeler yapılarak ilerleyen toplantıda, yaz aylarında bir milyona yaklaşan nüfusa rağmen ‘hizmetlerde aksama olmaması için neler yapılabilir’ üzerine konuşuldu, görüş birliği yapıldı.

Bilimsel veriler dikkate alındı

Turizm cenneti Çeşme’nin sadece ulusal değil, global bir marka olduğunu belirten Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, belediye hizmetlerini de yükselen Çeşme markası doğrultusunda geliştirdiklerini kaydetti. Yaz dönemlerinde onlarca kat artan nüfusa rağmen hizmetlerin sorunsuz işlemesi için çalıştıklarını kaydeden Başkan Dalgıç, “Birim amirlerimiz ve Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi ile birlikte bilimsel veriler ışığında hizmet hareket planı oluşturduk. Sadece fiziki ve sosyal hizmetlerde değil Çeşme Belediyesi’nin içinde olduğu her faaliyet ve çalışmada kusursuz hizmet vermeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu