Çeşme Aktüel

Burhaniye’den ‘Marina’ ziyareti

Burhaniye’den ‘Marina’ ziyareti
113 views
19 Ocak 2016 - 12:19

Çeşme’deki marinaları incelemeye gelen Burhaniye Belediye Başkanı Uysal, Belediye Başkanı Dalgıç’ı ziyaret etti, ilçedeki marinalar hakkında bilgi aldı..

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye Belediyesi’nin Ak Parti, CHP ve MHP’li Meclis üyeleri ve Burhaniye Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Aysel ile birlikte Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç’ı makamında ziyaret etti. Burhaniye’ye kurulması planlanan yat limanı projesi ile bağlantılı olarak Türkiye’nin en başarılı marinalarından bazılarına ev sahipliği yapan Çeşme’ye incelemeye gelen heyet, konuyla ilgili olarak Başkan Muhittin Dalgıç’ın görüşlerine başvurdu, ilçedeki marinalar hakkında bilgi aldı.

Kendi kaynağını üretiyor

Ege Bölgesi’nde insanların sokakta zaman geçirmeyi sevdiğini kaydeden Başkan Muhittin Dalgıç, Çeşme’deki örneklerinde olduğu gibi yapılması planlanan marinanın halkla iç içe olması gerektiğini ifade etti. Burhaniye Belediye Başkanı Uysal’ın Çeşme’ye ve belediyenin yürüttüğü çalışmalara yönelik övgülerine teşekkür eden Başkan Dalgıç, Türkiye’de borcu olmayan nadir belediyelerden bir tanesi olduklarını vurguladı, başarılı ekonomik yönetimiyle Çeşme Belediyesi’nin kaynak oluşturan ve yatırım yapabilen bir yapıda olduğunu belirtti.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu