Çeşme Aktüel

Boyalık Beach’in yeni hedefi Balkanlardan Çeşme’ye turist

Boyalık Beach’in yeni hedefi Balkanlardan Çeşme’ye turist
155 views
28 Şubat 2016 - 10:48

Çeşme’nin önde gelen 5 yıldızlı otellerinden birisi olan Boyalık Beach Hotel, Balkanların Avrupa Birliği üyesi Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Romexpo 2016 – Romanya Turizm Fuarı’na katıldı.

Rusya ile yaşanan siyasi krizin ardından çıkış yolları arayan Türk turizmi çareyi komşu ülkelerde arıyor. Şubat ayının üçüncü çeyreğinde İran Turizm Fuarı’na katılan Boyalık Beach Hotel yetkilileri Şubat ayı sonunda da Balkanların Avrupa’ya açılan kapısı Romanya’daki Romexpo 2016 Turizm Fuarı’na katıldı.

Bu yılı kayıpsız geçireceğiz

Farklı ülke ve coğrafyalardan Çeşme’ye turist getirmek için bu yıl yakın çevremizde düzenlenen neredeyse tüm fuarlara katıldıklarını belirten Boyalık Beach Çeşme Hotel Genel Müdürü Orhan Belge, uzman ekiplerle gerçekleştirdikleri bire bir görüşmelerle bu yılı kayıpsız geçirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Umudumuzu yitirmedik

Çeşme’nin hazır alt yapısı ve sağladıkları tüm olanaklarla dünyanın sayılı turizm merkezlerinden birisi olduğunu hatırlatan Belge, “Yaptığımız tüm bu çalışmalarımızla 2016 yılını kayıpsız geçirmek istiyoruz. Burada milli takım oyuncuları gibi görev yapıyoruz. Bizler Türk turizmcileri olarak hiçbir zaman umudumuzu yitirmedik. Kendimize güveniyoruz. Asya’dan Avrupa’ya kadar dünyanın birçok ülkesinde yaşayan tatilcilere hitap ediyoruz. Tüm olumsuz faktörlere rağmen her şey güzel olacak” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu