Çeşme Aktüel

Boyalık Beach ITB Berlin üzerinden Avrupalı turiste ulaşıyor

Boyalık Beach ITB Berlin üzerinden Avrupalı turiste ulaşıyor
160 views
10 Mart 2016 - 11:35

Yerli tatilcilerin İzmir’deki ilk tercihlerinden birisi Boyalık Beach Hotel, yeni sezon için Avrupalı turistlere odaklandı..

Son 20 gün içinde üç yurt dışı turizm fuarına katılarak adeta bir turizm elçisi gibi çalışan Boyalık Beach Hotel Çeşme’nin yöneticilerinin son durağı Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen ITB Berlin 2016 – Berlin Uluslararası Turizm Borsası oldu. Daha önce İran ve Romanya’daki fuarlara katılan Boyalık Beach Hotel şimdi de Avrupalılara Çeşme’yi anlatıyor. Çeşme Turistik Otelciler Birliği, Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği yöneticilerinin de yer aldığı fuarda Çeşme’nin güzellikleri sunuluyor.

Avrupalılar Türkiye – Rusya krizini fırsat bildi

Hafta sonuna (13 Mart) dek sürecek fuarın açılış gününde çok sayıda Alman ve Avrupalı katılımcıya ulaştıklarını belirten Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü Orhan Belge, Avrupalıların özellikle Rusya ile Türkiye arasında yaşanan siyasi gerginliklerin kendileri için bir avantaj olduğunu belirttiklerini söyledi. Bu durumdan şikayetçi olmadıklarını, tam aksine yeni pazarlara açılma açısından adeta yeni fırsatların önlerine çıktığını ifade eden Orhan Belge, daha önce gidilmemiş pazarlara ulaşmak için geç bile kalındığını sözlerine ekledi.

Çeşme’nin konumu her zaman farklı

Çeşmeli otelciler olarak her şey dahil sisteminden ziyade yüksek gelir grubuna hitap ettiklerinin altını çizen Belge, “Burada yaptığımız ikili görüşmelerimizde kaliteli hizmet bekleyen turist beklediğimizi anlatıyoruz. Burada özellikle Almanya, Fransa, Hollanda ve İngiltere’den gelen turizm acenteleriyle görüşmelerimiz oldu. Yaptığımız her görüşme, her anlaşma Türkiye’nin dış dünyadaki algısına bir artı olarak yazılacağını biliyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu