Çeşme Aktüel

Travelexpo Ankara Turizm Fuarı’ndan mutlu döndüler

Travelexpo Ankara Turizm Fuarı’ndan mutlu döndüler
128 views
03 Mayıs 2016 - 11:32

Ankara’da düzenlenen Travelexpo Turizm Fuarı’na katılan Boyalık Beach Hotel olumlu izlenimlerle döndü. 21-24 Nisan tarihleri arasındaki fuara katılarak yerli turizm pazarından pay almak isteyen ve aynı zamanda Çeşme’nin tanıtımını yapan otel yetkilileri, turizm için zor bir sezon geçirileceğinin düşünüldüğü bir dönemde, tam aksine çok olumlu görüşmeler yapıldığını belirttiler.

KONGRE VE TOPLANTI GRUPLARI ÖNCELİKLİ HEDEFTİ

Türkiye’nin her yerinden katılımın sağlandığı fuarda Boyalık Beach Hotel de 2016 – 2017 kış sezonu için kongre, seminer ve toplantı gruplarına verilecek hizmetleri ön plana çıkardı. Valilikler, Turizm İl Kültür Müdürlükleri’nin yoğun ziyareti nedeniyle böyle bir alan otel yönetimi, başarılı görüşmelere imza attı. Fuara milletvekillerinin de ilgisi büyüktü. Hem fikir alışverişi, hem de destinasyon olarak tanımak için Boyalık Beach Hotel’e ve Çeşme standını ziyaret ettiler.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu