Çeşme Aktüel

Annelere 5 yıldızlı hediye

Annelere 5 yıldızlı hediye
121 views
05 Mayıs 2016 - 10:36

Çeşme’de misafirlerine en iyi hizmeti sunan tesislerden biri olan Boyalık Beach Otel, anneleri bu yıl da unutmadı..

Hayatımızın en değerli varlıkları olan anneler için özel tatil paketi hazırlayan Boyalık Beach Otel, annelerine güzel bir sürpriz yapmak isteyenleri davet ediyor. ‘2 kişi kal 1 kişi öde’ kampanyası ile 269 TL’ye 7-8 Mayıs tarihleri arasında, annenizi ve 0-6 yaş arasındaki 1 çocuğu da paket dahilinde misafir edecek.

Annelerle özel tatil

Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Boyalık’ta 120 metre uzunluğundaki plajı ve eşsiz peyzajı ile misafirlerine 5 yıldızlı hizmet sunduklarını dile getiren Boyalık Beach Genel Müdürü Orhan Belge, anneler gününe özel bir tatil paketi hazırladıklarını söyledi. En güzel hediyelerden birinin de güzel bir hafta sonu tatili olacağını düşündüklerini ifade eden Belge, annelerle sevdiklerini bir araya getirmek istediklerini belirtti. Her türlü konfora sahip otellerinde ‘2 kişi kal 1 kişi öde’ paketi ile günlük 269 TL’den hizmet sunacaklarını anlatan Belge şu bilgileri verdi: “Aynı zamanda 0-6 yaş 1 çocuğu da biz misafir edeceğiz. Misafirlerimiz yarım pansiyon olarak otelimizin termal havuzu, Türk hamamı, SPA hizmetlerinden geç kahvaltı ve canlı müzik gibi imkanlardan ücretsiz olarak, aroma terapi masaj hizmetimizden de yüzde 50 indirimli olarak faydalanabilecekler. Çocuklar da mini club ve oyun bahçesinde eğlenebilecekler” dedi.

Çeşme’ye tutulacaklar

Anneleri ile güzel anılar yaşamak ve paylaşmak için tesis ve personelin eksiksiz hazırlandığına işaret eden Belge, müşteri memnuniyetini esas alan, güler yüzlü, işinde uzman çalışanları ile hizmete hazır olduklarını kaydetti. Çeşme’yi tercih edenlere en güzel tatili vaad ettiklerini belirten Belge, Boyalık Beach Otel’de kalan misafirlerin Çeşme’ye bir kez daha tutulacaklarını sözlerine ekledi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu