Çeşme Aktüel

Çatı Restaurant’ın müzikli geceleri Çeşme’nin vazgeçilmezleri arasında

Çatı Restaurant’ın müzikli geceleri Çeşme’nin vazgeçilmezleri arasında
155 views
02 Ağustos 2016 - 22:12

Sahibesi master yapmış biri ve lezzetlere dokunan bir kadın eli olunca, 6 ayda zirvedeki Çeşme gurme restaurantları arasında yerini aldı..
Geçtiğimiz yılın ekim ayından itibaren Ilıca’da Azurevista Residance otelin 6. katında hizmet vermeye başlayan Çatı Restaurant, bu kısa sürede Çeşme’nin en popüler mekanları arasında yerini almayı başardı. Türk ve dünya mutfağının eşsiz et lezzetlerini sunmanın yanı sıra, sabah kahvaltısında organik ürünlerden oluşan menüsüyle de adını duyurdu. Mekanın lezzetleri arasında ise T-bone Bonfile, Çatı Special Burger, Enginarlı Patlıcanlı Pizza, Çatı Usulü Tirit’in yeri ayrı. Günün her saatinde farklı alternatif lezzetleri bir arada bulabileceğiniz mekan, ayrıca enfes kurabiye ve börekler eşliğindeki 5 Çayları ile de Çeşme’nin vazgeçilmezleri arasında. By Mira Concept’ine sahibi olması nedeniyle bir restauranttan öte, bir organizasyon mekanı, özel davetler, nişan, kına, düğün gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Yaz – kış her cumartesi günü canlı muzik eşliğinde eğlenceler düzenlenen Çatı Restaurant’ta son olarak Nida Ünsal sahne aldı. 6 Ağustos ise Lemi tekrar müzikseverlerle buluşacak (İletişim ve Rezerevasyon 0232 723 17 71).

CATERİNG HİZMETİ DE VERİYOR

Aynı zamanda bir catering şirketi olarak da hizmet vermekte olan Çatı Restaurant, mekanda sundukları lezzetleri özel günlerde ve davetlerde, eğitimli personel ve profesyonel bir ekip eşliğinde istenilen yerde servis ediyor.

HANDE ÇOBAN KİMDİR?

7 Mayıs 1988 İzmir Karşıyaka doğumlu olan Hande Yünlü Çoban, Süleyman Demirel Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü ile Bankacılık ve Finans mezunu. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nde master yaptı. Tez konusu ise ‘Kadınların İş Hayatında Karşılaştığı Sorunların Analizi’ idi. Bu yüzden iş piyasasında başarılı çalışmalara imza atabildi.

Aktif olarak 9 yıldır yerel bir gazetenin sorumlu yazı işleri müdürlüğünü yapan Hande Çoban, aile şirketi olan ‘Uğur Matbaa ve Tabela’da çalışma hayatına da devam ediyor.

Aynı zamanda eşiyle birlikte kurduğu ‘İzmir Grup Güvenlik Sistemleri’ şirketi, ‘By Mira Concept’ organizasyon şirketi ve Azurevista Çatı Restaurant’ın sahibeliğini yapıyor.

Bu şirketlerin yanı sıra birçok firmanın sosyal medya danışmanlığını ve kurumsal markalaşma danışmanlıklarını yapıyor.

7 yıl süren bir birlikteliği 6 yıl önce nikah masasına taşıyan ve 2,5 yaşındaki Mira’nın annesi olan Hande Çoban’ın yaşam felsefesi; “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın varsa, başarılı bir kadının var olmasını sağlayan da onu her adımda destekleyen bir eştir” üzerine kurulu ve “Eşimin desteği ve özverisi olmasaydı piyasada güçlü bir girişimci kadın olarak asla yer alamazdım” diyor.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu