Çeşme Aktüel

Yerli Kendall Tuğce Aral

Yerli Kendall Tuğce Aral
152 views
29 Ağustos 2016 - 13:14

Kendall Jenner’ın sosyal medyada oldukça ses getiren mayolu paylaşımının ardından ünlü manken Tüğçe Aral objektifler karşısına geçerek aynı pozu vererek, aradaki benzerliğe dikkat çekti..

Ünlü top manken Cindy Crawford’a benzerliğiyle ünlenen Sivaslı Cindy Tülin Şahin’den sonra şimdi de Türkiye’nin yeni dönemdeki en uzun bacaklı mankeni Tuğçe Aral, Kim Kardashian’ın kız kardeşi Kendall Jenner’a olan bezerliğiyle şaşırtıyor..

Temmuz başında çıkardığı ilk single çalışması ‘Salına Salına’nın ardından Çeşme’de tanıtım kampanyası için enerji birikimi yapan ünlü model ve şarkıcı Tuğçe Aral, Kendall Jenner’e benzerliği ile dikkat çekiyor. Kim Kardashian’ın kız kardeşi Jenner’in mayolu paylaşımı sosyal medyada oldukça ses getirmişti. Tuğçe Aral da geçtiğimiz günlerde objektif karşına geçti ve Kendall Jenner’ın pozunun aynısını verdi. Aradaki benzerlik ise gerçekten şaşırtıcı. Böyle dünyaca ünlü bir modele benzetildiği için gurur duyan Tuğçe Aral, bu benzerliğin kendisi için avantaj olduğunu ve bunu doğru şekilde değerlendirmek istediğini söyledi. Tuğçe Aral Çeşme’ye geldiğinde, “Yeni klip çekimi için yer bile baktık, güzel koylar var. Tanışmakta geç kalmışım, mutlaka telafi edeceğim” diyerek bu beldeye olan hayranlığını dile getirmişti.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu