Çeşme Aktüel

TTI Fuarı’nın gözdelerinden biri de Boyalık Beach Hotel’di

TTI Fuarı’nın gözdelerinden biri de Boyalık Beach Hotel’di
129 views
11 Aralık 2016 - 20:14

Travel Turkey İzmir Fuarı’nda her yılki stand yerinde bu kez daha büyük bir stantta misafirlerini ağırlayan Boyalık Beach Hotel büyük ilgi gördü..

Alanında uzman otoritelerce Türkiye’nin en iyi resort otelleri arasında gösterilen Boyalık Beach Hotel Çeşme, bu yıl 10.’su düzenlenen İzmir Travel Turkey Fuarı’nda katılımcılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Misafirlerine dört mevsim boyunca 5 yıldızlı hizmet veren Boyalık Beach Hotel çalışanları, fuar boyunca tatilcilerin yanı sıra toplantı ve kongre düzenleyecek firma temsilcilerine sağladığı özel avantajları anlatma fırsatı buldu.

Yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen turizm fuarlarına katılma geleneğini sürdürdüklerini ifade eden Boyalık Beach Çeşme Genel Müdürü Orhan Belge, İzmir’in markalarından biri haline gelen Travel Turkey Fuarı’nın oldukça verimli geçtiğini söyledi.

GÜLER YÜZLÜ HİZMET ANLAYIŞI

Konumları gereği hem iş, hem de tatil fırsatını bir arada sunma ayrıcalıkları bulunduğuna dikkat çeken Belge, tamamı işinde uzman personelleriyle güler yüzlü hizmet anlayışını misafirlerine sunduklarını ifade etti.

TATİLCİLERİN BİR NUMARALI TERCİHİ

2016 yılını tüm olumsuzluklara rağmen tatilcilerin bir numaralı tercihi olarak geçirdiklerine dikkat çeken Belge, “Bu fuar bizim için misafirlerimizle buluşmamız için çok iyi bir olanak sağladı. Sektörümüzün önde gelen isimlerini ağırlama fırsatı bulduk. Öte yandan potansiyel misafirlerimizle görüşme imkanımız oldu. Personelimiz, usta şeflerimizin mutfaklarında hazırladığı birbirinden güzel lezzetleri ikram etti. Canlı müzik ve dansçılarımızla birlikte dolu dolu bir fuar geçirdik. Otelimizde olduğu gibi standımıza gelen misafirleri de memnun ayrılmalarını sağladık” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu