Çeşme Aktüel

Boyalık Beach’in bu sömestr fırsatı kaçmaz

Boyalık Beach’in bu sömestr fırsatı kaçmaz
161 views
11 Ocak 2017 - 16:54

Tatilde eğlencenin merkezi Boyalık Beach Hotel

Boyalık Beach Hotel, çocuklu ailelerin sömestr tatilini en güzel şekilde geçirebilmesi için eğitici-öğretici programların da yer aldığı bir kampanya hazırladı. Boyalık Beach olarak öğrencilerin sömestr tatilinde güzel vakit geçirmesini hedeflediklerini söyleyen Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü Orhan Belge, “Çocuklarımızın 15 günlük tatillerinde unutulmaz anlar yaşamasını istiyorsanız, mini kulüp ve mini disko gibi etkinliklerimizin yer aldığı sömestr tatilimizde tüm aileleri Boyalık Beach Hotel’e bekliyoruz” dedi.

Ücretsiz aktiviteler

Eşsiz Türk hamamı, sauna ve buhar banyolarının yanı sıra çocuklu aileleri düşünen Boyalık Beach Hotel, 15 günlük yarı yıl tatilini değerlendirmek için güzel bir seçenek sunuyor. Kampanyanın sömestr tatili süresince süreceğini belirten Belge, “23 Ocak – 6 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanyamızda, 0-12 yaş arası bir çocuk ücretsiz, iki çocuk olması durumunda aile odalarından yararlanma, çocuklar için mini kulüp, mini diskonun yanı sıra eğitici ve öğretici oyun etkinlikleri de yer alacak. Hafta içi termal paket fiyatlarına 20’şer dakikalık lokal masajlarda dahil olacak” diye konuştu.

Ruhsal yenilik için Boyalık’a

Eğitimli ve uzman kadrolarıyla müşteri memnuniyetini esas aldıklarını dile getiren Belge, SPA hizmetlerinde de iddialı olduklarını söyledi. Günlük yaşamın stresinden kurtulmak isteyenler için Boyalık Shine SPA deneyiminin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu ifade eden Belge, “Sizi doğru yönlendirecek uzmanlarımız, seçimlerinizi en iyi şekilde yapmanızı, kendinize has özel programlar oluşturmanızı sağlıyorlar. Her biri ayrı konseptteki lüks bakım odalarımızda gerçekleşen, tüm bakımların harmanlandığı paket programlarımız bulunuyor. Doğal terapi yöntemleri ile misafirlerimizin dinlenmesini sağlıyoruz. Onların fiziksel ve ruhsal yenilenmesini için çalışıyoruz” dedi.

 

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu