Çeşme Aktüel

Boyalık Beach Otel Utrecht Vakantiebeurs Turizm Fuarı’ndaydı

Boyalık Beach Otel Utrecht Vakantiebeurs Turizm Fuarı’ndaydı
132 views
15 Ocak 2017 - 17:23

Yurt dışında Çeşme’yi her yıl başarıyla temsil ettiklerini söyleyen Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü Orhan Belge, 26 Ocak’ta da yurt içi turizmi için EMITT İstanbul’da olacaklarını söyledi..

Çeşme’nin en önemli turizm işletmelerinden olan 5 yıldızlı tatil merkezi Boyalık Beach Otel, Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenen Vakantiebeurs Turizm Fuarı’na katıldı.

Dünyanın önemli turizm fuarlarından biri olan ve sektör profesyonellerini bir araya getiren Vakantiebeurs Turizm Fuarı’nda tanıtım faaliyetlerini hız kesmeden sürdüren Boyalık Beach Otel Genel Müdürü Orhan Belge, dünyanın dört bir yanından gelen turizm acentelerine hem otelleri hem de bölgeleri hakkında bilgi verdiklerini, bu yolla Çeşme başta olmak üzere tüm İzmir’de turizm sektörünün canlanmasına katkıda bulunduklarını söyledi.

İzmir’e hizmet

15 Ocak tarihine kadar, beş gün süreyle gerçekleşen fuara, Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) ve Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB) temsilcilerinin de katıldığını anlatan Orhan Belge, “Burada birçok kurum işbirliği içerisinde İzmir’e katkı sağlamak ve sektörü geliştirmek adına çaba sarf ediyor. Turizm alanında dünyada potansiyeli en yüksek şehirlerden birisi olan İzmir’i, dünyanın dört bir yanından gelen turizm profesyonellerine anlatarak sektörün büyümesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Eminim ki bu fuarda kazanacağımız bağlantılar, bölge ve ülke ekonomisinin kalkınmasına büyük katkı sağlayacaktır” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu