Çeşme Aktüel

İkinci Sertifikalı İlkyardım Eğitimi

İkinci Sertifikalı İlkyardım Eğitimi
126 views
20 Aralık 2017 - 22:43

IC Çeşme Marina’nın İş Sağlığı ve Güvenliği Politikaları gereği verilen ilkyardım eğitimi sayesinde marina personelinin acil müdahale kabiliyeti daha da gelişiyor..

IC Çeşme Marina’da geçtiğimiz mayıs ayında başlatılan sertifikalı temel ilkyardım eğitimleri devam ediyor. Yasal zorunluluğu olmamasına rağmen IC Çeşme Marina’nın sekiz çalışanı mayıs ayında, dokuz çalışanı ise bu ay sertifikalı temel ilkyardım eğitimi alarak, acil müdahale kabiliyetlerini daha da geliştirdiler.

YAZILI VE UYGULAMALI SINAVDAN GEÇTİLER

IC Çeşme Marina’da gerçekleştirilen iki günlük ‘Temel İlkyardım Eğitimi’nin ardından, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı ve uygulamalı sınavları başarı ile tamamlayan dokuz personel, iki yıl geçerli olan ilkyardım sertifikasının sahibi oldu.

HAYATIN HER ALANINDA HER BİREYE LAZIM

IC Çeşme Marina Genel Müdür Can Akaltan, İş Sağlığı ve Güvenliği Politikaları gereği bu eğitime önem verdiklerini vurgulayarak, “Alınan ilkyardım eğitimi hayatın her anında, her bireye lazım olabilecek bilgiler içeriyor. Yasal zorunluluk olmamasına rağmen aynı eğitimin ikinci etabını gerçekleştirdik. Böylece marina personelimizin acil müdahale kabiliyeti de geliştirilmiş oldu. Benzer eğitimler düzenli bir şekilde devam edecek” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu