Çeşme Aktüel

Boyalık Beach Rotterdam Senfoni Orkestrası’nı ağırladı

Boyalık Beach Rotterdam Senfoni Orkestrası’nı ağırladı
189 views
30 Ekim 2019 - 20:20

Türkiye’nin en iyi otellerinden biri olan Boyalık Beach Otel, Hollanda Rotterdam Senfoni Orkestrası’nı ağırladı. Çeşme’de yıl boyunca misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan Boyalık Beach Otel, Hollanda Fahri Konsolosu ve İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Özkardeş’in ev sahipliğinde Rotterdams Jeugd Symfonie Orchest Grubu’nu konuk etti.

 “Güzel vakit geçirdik”

Değerli sanatçıların yer aldığı Rotterdam Senfoni Orkestrası’nı otellerinde ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, birlikte güzel vakit geçirdiklerini söyledi. Her zaman yeniliklere ve yeni insanlarla tanışmaya otel olarak önem verdiklerini belirten Belge, “Boyalık Beach Otel Yönetim Kurulu Üyemiz ve aynı zamanda Hollanda Fahri Konsolosu Oğuz Özkardeş’in katkılarıyla 75 kişinden oluşan Rotterdams Jeugd Symfonie Orchest grubu ile tanışma fırsatı elde ettik. Kendilerine Çeşme’yi tanıttık. Otel yönetimi olarak kendilerine başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu