Çeşme Aktüel

Altın Yunus Çeşme Resort & Termal Otel Travel Turkey 2019’da yerini aldı

Altın Yunus Çeşme Resort & Termal Otel Travel Turkey 2019’da yerini aldı
158 views
05 Aralık 2019 - 20:43

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde düzenlenen, Fuarİzmir’de 20.000m2 alan üzerine organize edilecek olan Travel Turkey 2019 fuarında ülke ve dünya turizm devleri bir araya geliyor.

Altın Yunus Çeşme Resort & Termal Otel, 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında turizm sektörünün bir araya geldiği Travel Turkey Fuarı’nda turizm profesyonelleri ve müşterileri ile buluşuyor. Çeşme Altın Yunus Travel Turkey’de, 2018 yılı Haziran ayında yenilenerek hizmete giren Palmet SPA merkezi ile birlikte yeni hizmet ve ürünlerini de tanıtıyor. B Hol – A 128’deki stantta misafirlerini ağırlayan Çeşme Altın Yunus, sektör temsilcileriyle bir araya gelerek iş birliklerini güçlendirmeyi ve yeni bağlantılar ile büyümeyi hedefliyor.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu