Çeşme Aktüel

Yeni yıl eğlencesinin adresi Boyalık

Yeni yıl eğlencesinin adresi Boyalık
174 views
20 Aralık 2019 - 20:28

Boyalık’tan yeni yıl programı

Tatillerin değişmez adreslerinden biri olan Boyalık Beach Hotel, yeni yıla özel hazırladığı programla merhaba diyecek. Türkiye’nin en iyi 10 resort oteli arasında yer alan Boyalık Beach Hotel Çeşme, 2020 yılına hazırladığı özel programla girecek.

Yılbaşını şehir stresinden uzakta geçirmek isteyenler, 120 metre uzunluğundaki plajı, havuzu ve eşsiz çevre düzenlemesiyle Boyalık Beach Hotel Çeşme’de buluşacak. Zeytin Sanat Orkestrası’nın sahne alacağı gecede, limitsiz yerli içkili gala yemeğiyle misafirlerine unutulmaz bir tatil fırsatı sunan Boyalık Beach Hotel, yeni yıl sabahında brunch imkanı sağlıyor.

Yılbaşında deniz ve bahçe manzaralı odalarda konaklama imkanı sunan Boyalık Beach Hotel, küçük misafirlerine de açık büfe akşam yemeği, eğitici ve öğretici oyunlar güzel bir akşam geçirmelerine fırsat sağlayacak.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu