Çeşme Aktüel

Egeli iletişimciler Çeşme için yarıştı

Egeli iletişimciler Çeşme için yarıştı
178 views
01 Ocak 2020 - 0:22

Ege Üniversitesi Çeşme Turizm Fakültesi tarafından gerçekleştirilen ‘1.Uluslararası Çeşme Kültürel Mirasa Saygı ve Sanat Günleri’ kapsamında, EÜ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri arasında düzenlenen ‘Çeşmenin Kültürel Mirası’ temalı iletişim kampanyası yarışması büyük ilgi gördü.

Etkinlik kapsamında İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden oluşan 15 grup yarışarak, Çeşme’nin kültürel mirasının korunması ve tanıtılması konusundaki kampanyalarını aktardılar. Çeşme İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan Çoker, Çeşme İlçe Tarım Müdürü Ahmet Keçeci ve Çeşme Müze Müdürü Sevgi Soyaker’in de jüri üyesi olarak yer aldığı yarışmada, öğrencilerin Çeşme ile ilgili özgün projeleri fark yarattı.

Çeşme Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Bilgehan Gültekin, ‘1.Uluslararası Çeşme Kültürel Mirasa Saygı ve Sanat Günleri’ni, 11 Aralık tarihinde başlattıklarını ve 11 Haziran’a kadar sürecek etkinliklerde üniversite-halk bütünleşmesini sağlayacak çok sayıda etkinlik planladıklarını kaydetti. ‘Çeşme’yi Gönülden Seviyoruz’ sloganı ile başlatılan etkinlikler, 2020 yılı bahar dönenimde hız kazanacak.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu