Çeşme Aktüel

Gelecek Partisi Çeşme İlçe Başkanı İlknur Ağlar oldu

Gelecek Partisi Çeşme İlçe Başkanı İlknur Ağlar oldu
250 views
11 Mayıs 2020 - 17:38

Teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Gelecek Partisi İzmir’de yedi kurucu ilçe başkanı daha atandı, toplam ilçe sayısını 13’e çıkardı..

Çeşme’de İlknur Ağlar, Buca’da İbrahim Yaşar, Karaburun’da Mehmet Sebih Zorbay, Tire’de Muharrem Bosnalı, Konak’ta Şeyhmus Arslan, Gaziemir’de Mutlu Metin, Balçova’da ise Şebnem Gündoğdu mazbatalarını İl Başkanı Cem Kavur’dan alarak kurucu ilçe başkanı olarak görevlerine başladılar.

Konuyla ilgili açıklama yapan İzmir İl Başkanı Cem Kavur, “Bu hafta toplamda 7 ilçe başkanı ataması daha gerçekleştirdik. Böylelikle Ege’nin incisi İzmir’imizde toplam ilçe başkanlığı sayımızı 13’e çıkarttık. Her ne kadar Koronavirüs’ün yarattığı olumsuz şartlar her geçen gün kendini daha fazla hissettirse de teşkilatlanma çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Kısa sürede 30 ilçemizde partimizin tabelalarını asacağız. Atanan ilçe başkanlarımız yönetimlerini kurmak için çalışmalarına başladılar. Daha önce atanan ilçe başkanlarımız da binalarını tutmaya başladılar. Tadilat çalışmaları devam eden de, faaliyete geçen de var. Hepsi başarılı şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. Sahada partimize olan yüksek teveccüh heyecanımızı canlı tutuyor. Tüm atanan ilçe başkanlarımız ülkemize, şehrimize hayırlı olsun. Hepsini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Gelecek Partisi İzmir Kurucu İlçe Başkanları:

ÇEŞME; İLKNUR AĞLAR

ALİAĞA; GÜRCAN ALKAN

BAYRAKLI; OSMAN ŞEKER

BORNOVA; SÜLEYMAN DİNÇSEVER

KARABAGLAR; MURAT UZUNÖNER

TORBALI; ZEYNEL FİDANER

NARLIDERE; SEMRA KARVAN

BUCA; İBRAHİM YAŞAR

KARABURUN; MEHMET SEBİH ZORBAY

TİRE; MUHARREM BOSNALI

KONAK; ŞEYHMUS ARSLAN

GAZİEMİR; MUTLU METİN

BALÇOVA; ŞEBNEM GÜNDOĞDU

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu