Çeşme Aktüel

“Olay” var, “Suç” var, “Yaralı” var, “Şikayet” yok..!

“Olay” var, “Suç” var, “Yaralı” var, “Şikayet” yok..!
167 views
30 Temmuz 2022 - 13:43

Şahit yok, şikayetçi yok, görüntü yok

 

Dün Ilıca Paşalimanı Monarch Beach Club’da kavga çıkmış, çıkan kavgada 1 kişi bacağında vurulmuş, zanlı ise kaçarak olay yerini terk etmişti. Soruşturmayı okurları için yakından takip eden Çeşme.Tv oldukça ilginç detaylara ulaştı.

 

Yaşanan olay sonrası bugün saatler önce paylaştığımız yeni bir gelişme yaşandı. T.A. isimli şahıs tetiği çeken kişi olduğunu iddia ederek olaydan bir gün sonra teslim oldu.

 

Ancak adeta olayı ondan başka kimse görmemiş, yaşamamıştı.

 

Soruşturma kapsamından, mekanda bulunan tüm güvenlik kameralarının tam da olay anında çalışmıyor olması, sezonun hatta haftanın en yoğun günü, hınca hınç dolu, üstelik gündüz vakti gerçekleşen olayla ilgili görgü tanığının olmaması, olayda ayağından vurulan kişi ve işletme dahil tarafların şikayetçi olmadıklarını beyan ettikleri iddia edildi.

 

Ayrıca Beach club’ın tüm çalışanlarının işine son verileceğide iddialar arasındaydı.

 

Kendiliğinden teslim olan T.A.’nın an itibariyle adliyede sorgusu tamamlandı ve adli kontrol şartıyla Çeşme nöbetçi mahkemesine sevk edildi. Mahkeme uygun bulursa tetiği çeken T.A.’nın yargılanmasına tutuklanmadan devam edilecek.

 

Konuyla ilgili biri tetikçi olduğunu iddia T.A. İle 6 güvenlik ve otopark personeli savcıya ifade verdi.

 

Çapraz sorgu yöntemi dahil bir çok açıdan olayı soruşturan savcılık 6 güvenlik personeli hakkında serbest bırakılmasına karar verirken, tetiği çektiği iddia edilen T.A.’yı ise adli kontrol şartıyla yargılanmak üzere nöbetçi mahkemeye sevk etti.

 

Sanık T.A. hakkında şikayetçi olmadığı gerekçesiyle sadece kamu davası açılacak. Meskul mahalde ruhsatsız tabancayla ateş etmek ve bir kişinin yaralanmasına sebep olmaktan ve savcılığı uygun göreceği diğer suçlardan yargılanabilecek.

Haber Kaynağı: Ceşme TV

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu