Çeşme Aktüel

Çeşme’de; hileli milyonluk rezidansa, moloz üstü plaj

Çeşme’de; hileli milyonluk rezidansa, moloz üstü plaj
172 views
03 Ağustos 2022 - 13:10

Çeşme Ayasaranda mevkiinde turizm sezonunda, inşaat yasağına rağmen devam eden hileli rezidansların, bir de kıyı kenar kanunu hiçe sayarak, moloz doldurup yaptıkları kaçak plaj ortaya çıktı. Belediyenin sessiz kaldığı kaçak plajla ilgili, çevre sakinleri ‘bu kadarına da pes’ dedi.

Çeşme’de göz göre göre yapılan bu talan vatandaşlara ‘bu kadarına da pes’ dedirtti. Çeşme.Tv’nin ulaştığı çevre sakinleri belediye yetkililer şikayetlerimizi duymazdan, bu talanı görmezden geliyor.

Çeşme’yi ham yaptırmamak için zamanında oy isteyenler, Çeşme’yi ham yapıyor. Gerçekten yazık’ diyerek isyan etti. Bu da yetmezmiş gibi kum ve artık beton ile doldurulan denize girmek isteyen çevre sakinleri sözde plaj alanına konan kaçak şezlong ve şemsiyeyi kullanmamak şartıyla alana girebiliyor.

Hem denizi moloz ile doldurup, kendine plaj yapacaksın, birde o plajı kullanmak isteyen Çeşme sakinlerine çöktüğün alana girmesini ve senin kaçak olarak koyduğun şezlong ve şemsiyeyi kulladırmayacaksın.

Ve kimse de sana karışmayacak

Ohh ne ala memleket..

Haber Kaynağı: Ceşme TV

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu