Çeşme Aktüel

Çeşme Kaymakamlığı’nda görev değişimi

Çeşme Kaymakamlığı’nda görev değişimi
226 views
12 Ağustos 2022 - 13:23

Çeşme Kaymakamı Ünal Çakıcı İzmir Vali Yardımcılığı görevine atanırken, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı ise Çeşme Kaymakamlığı görevine atandı.

İki yılılık görev süresini dolduran Çeşme Kaymakamı Ünal Çakıcı, İzmir Valiliği Vali Yardımcığı görevine atandı.Çakıcı; Çeşme’de sosyal sorumluluk projeleri dahil bir çok başarılı projeye imza attı. Önce ki Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara sonrası İzmir Vali Yardımcılığı görevinden, Çeşme Kaymakamlığı görevine atanmıştı. İlçe halkıyla güçlü diyaloglar geliştiren Çakıcı, özellikle son dakika gelişen olaylara bizzat bölgeye giderek tüm çalışmaları koordine etmesiyle ve halkın doğru bilgi alabilmesi için gösterdiği çaba ile dikkat çekti.

Kaymakamımız Ünal Çakıcı’ya yeni görevinde başarılar dilerken, Çeşme’de göreve başlayacak olan Kaymakamımız Mehmet Maraşlı’ya ise yeni görev yerine başarılar dileriz.

Haber Kaynağı: Ceşme TV

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu