Çeşme Aktüel

Casa de Playa plajıyla iddialı

[Not a valid template]Çeşme’nin en güzel bölgelerinden birisi olan Dalyan Sakızlıkoy’da bulunan Casa de Playa Hotel, Çeşme’de güzel zaman geçirmek isteyen misafirlerini muhteşem plajında ağırlıyor.

Yazın en sıcak günlerinin yaşandığı bugünlerde bunalan ve Çeşme’nin muhteşem rüzgarıyla serinlemek isteyen tatilciler için muhteşem bir alternatif sunan Casa de Playa Hotel’in plajı mavi bayraklı.

Otel müşterisi gibi

Doğa harikası koy içindeki 300 kişilik plaja gelen misafirlerinin otel müşterisi gibi bar ve snack menü seçenekleri olmak üzere her türlü imkanlardan faydalanabildiğini ifade eden Casa de Playa Hotel Müdürü Özgür Ardil, sundukları kaliteli hizmet anlayışıyla sıkışık ünlü beach clublara iyi bir alternatif olduklarını söyledi.

Güzel bir gün garanti

Hafta içi pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günü 30 liralık giriş ücretiyle bu yıla özel bir fiyat hazırladıklarını anlatan Ardil, “Cuma, cumartesi ve pazar günü giriş ücretlerimizi ise 50 lira olarak belirledik. Otel olarak, misafirlerimize sahip olduğumuz eşsiz doğanın içinde güzel bir gün geçirmeyi garanti ediyoruz” diye konuştu.

 

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu