Çeşme Aktüel

“Yürek Atlası” projesi kapsamında balkan ülkelerinin kültürleri tanıtılıyor

“Yürek Atlası” projesi kapsamında balkan ülkelerinin kültürleri tanıtılıyor
183 views
30 Mart 2015 - 18:29

*”Yürek Atlası” projesine; Arnavutluk, Kosova, Bulgaristan, Karadağ ve Makedonya’dan gelen uluslararası öğrenciler katılıyor

İzmir de öğrenim gören uluslararası öğrenciler, balkan kültürünü tanıtıyor.

Gençlik projeleri destek programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Yürek Atlası” projesinin üçüncü etkinliği  Karşıyaka Süleyman Demirel Anadolu Lisesi bahçesinde yapıldı. Etkinlik, Arnavutluk, Kosova, Bulgaristan, Karadağ ve Makedonya’dan gelen uluslararası öğrencilerin katılımı ile  gerçekleştirildi.

Etkinliğe Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Ege Üniversitesi’nde okuyan yabancı uyruklu çok sayıda öğrencinin yanı sıra  öğretmen ve vatandaş  katıldı.

İzmir de öğrenim gören uluslararası öğrenciler, bu proje kapsamında balkan kültürünü tanıttılar. Toplam 7 etkinlikten oluşan organizasyon, her etkinlikte 5 farklı ülkeden 5’er öğrenci ile ayrı liselerde gençlerle buluşacak.

Invalid Displayed Gallery

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu