Çeşme Aktüel

Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme’de Ege Tango Maratonu

Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme’de Ege Tango Maratonu
187 views
05 Nisan 2015 - 12:16

Ege Tango Maratonu’nun ikincisi bu sene Boyalık Beach Hotel & SPA, Çeşme’de 1-5 Nisan tarihleri arasında düzenlendi.18 farklı ülkeden yerli ve yabancı 120’nin üzerinde profesyonel tangocunun katıldığı maraton, dört gün boyunca sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

MUTLU AYRILDILAR

Organizasyonu gerçekleştiren Cumhur & Berna Dilek kardeşler beklendiklerinden daha güzel ve sıcak bir ortamla karşılaştıklarını, tüm tangocuların Çeşme’den çok mutlu ayrıldıklarını söyledi.

SENEYE DE BEKLİYORUZ

Boyalık Beach Hotel & SPA Genel Müdürü Orhan Belge, otel adına mükemmel bir organizasyon gerçekleştirdiklerini, önümüzdeki sene de bu maratona ev sahipliği yapmak için gerekli çalışmaların şimdiden başladığını belirtti.

Invalid Displayed Gallery

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu