Çeşme Aktüel

Kaplumbağalar Şişmanlamaz Çünkü Kabukları Vardır” 18 Nisan’da Toprak Sahne Sanat Merkezinde

Kaplumbağalar Şişmanlamaz Çünkü Kabukları Vardır” 18 Nisan’da Toprak Sahne Sanat Merkezinde
185 views
13 Nisan 2015 - 16:58

Toprak Sahne Sanat Merkezi aylık etkinlikleri kapsamında 18 Nisan Cumartesi akşamı Saat:20.00 da İzmir’de ilk kez Merve Engin tarafından sahnelenecek olan “Kaplumbağalar Şişmanlamaz Çünkü Kabukları Vardır” adlı oyunla devam ediyor.

Açıldığı günden bu yana, İzmirli seyircilerle kaliteli prodüksiyonları birleştirmeyi hedefleyen Toprak Sahne Sanat Merkezi, Türkiye de ki bağımsız tiyatro temsilcilerinden Merve Engin’in hazırladığı “Kaplumbağalar Şişmanlamaz Çünkü Kabukları Vardır” adlı oyunu 18 Nisan Cumartesi akşamı kendisine ait Necati Cumalı Sahnesinde misafir edecek.

Oyun bir kadının doğumundan itibaran karşılaştığı dayatmalara, direnmek yerine hak vermesini, erkeğin bakış açısını ve kadının erkeğe bakış açısını espirili bir şekilde konu alıyor.

Hem yazan, hem yöneten hem de oynayan Merve Engin bu oyunuyla İzmirli seyircileri çok güldürecek. Oyunun Biletlerine MyBilet‘ten ve oyun günü gişeden alınabilir.
Toprak Sahne Sanat Merkezi İletişim;
Hacı İsa Mah. 75.Yıl Cumhuriyet Cad. Nazar İş Merkezi Zemin Kat (Urla Avm Arkası)
Tel:0 232 754 19 88
www.topraksahne.com
Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu