Çeşme Aktüel

Boyalık Beach Otel’e Onur Ödülü

Boyalık Beach Otel’e Onur Ödülü
104 views
25 Nisan 2015 - 1:56

Türkiye’de her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında düzenlen Turizm Haftası kapsamında İzmir İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından bu yıl 7. Kez düzenlen İzmir Turizm Ödülleri törenine Özkardeş Grubu’na ait Boyalık Beach Otel damgasını vurdu. 2 sezondur İzmir turizmine Çeşme’de hizmet eden Boyalık Beach Otel, saygın jüri üyelerinin seçimi ile konaklama tesisi dalında en iyi resort oteli ödülüne layık görüldü.

ÖDÜLÜ ORHAN BELGE ALDI

İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, ETİK Başkanı Mehmet İşler ile birlikte sektör temsilcilerinin katıldığı ödül töreni Sabancı Kültür Merkezi’nde yapıldı. Boyalık Beach Oteli’nin ödülünü Otel Müdürü Orhan Belge, ETİK Başkanı Mehmet İşler’in elinden aldı. Destek verilmeli Törende konuşan İzmir Valisi Mustafa Toprak, Türkiye’nin 2023 yılı için 50 milyon turist ve 50 milyar dolar turizm geliri hedefi olduğunu belirterek, bu hedefe işbirliği yaparak ve çok çalışarak ulaşılabileceğini söyledi. Turizm sektörünün 50 alt sektöre hayat verdiğine işaret eden Toprak, istihdamıyla da ekonomiye büyük katkı sağlayan bu sektöre destek verilmesi gerektiğini kaydetti.

DEMEK Kİ DOĞRU YOLDAYIZ

Verilen ödülün kendileri için büyük onur olduğunu belirten Boyalık Beach Çeşme Oteli Müdürü Orhan Belge, bu başarıda en büyük emeği olan ekip arkadaşlarına teşekkür etti. Boyalık Beach Oteli’nin, Özkardeş Ailesi tarafından 3 yıllık bir renovasyon sürecinin ardından 2 sezon önce hizmete açıldığını anlatan Belge, “Biz 222 oda ve 444 yatak kapasitemizle en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Gece, gündüz müşteri memnuniyeti için çaba harcıyoruz. Bütün bunların sonunda da ödüllendirilmemiz bizim için büyük bir mutluluk. Demek ki doğru yoldayız. Bundan sonra daha da iyi olmak için çalışacağız” dedi.

no images were found

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu