Çeşme Aktüel

Belediye otobüsüyle İzmir

Belediye otobüsüyle İzmir
173 views
26 Nisan 2015 - 8:31

ESHOT Genel Müdürlüğü, 1 Mayıs’tan itibaren 9 ilçede daha otobüs seferlerini başlatıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma yaptığı alan böylece Aydın ve Balıkesir sınırına kadar genişleyecek. 30 Mart 2014 sonrasında hizmet sınırlarına giren ilçelerde altyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, şimdi de bu bölgelerden gelen toplu ulaşım taleplerine karşılık vermiş olacak.

YOĞUN VATANDAŞ TALEBİ OLDU

6360 Sayılı Kanun’la birlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet verdiği ilçe sayısı 21’den 30’a çıktı. Yasanın yürürlüğe girdiği 30 Mart 2014’ü beklemeden yeni bağlanan ilçelerde yol, kanal gibi altyapı çalışmalarını başlatan Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine toplu ulaşımda da atağa kalktı.

HAREKET SAATLERİ İNTERNETTEN DUYURULACAK

ESHOT Genel Müdürlüğü, kentin batı bölümünde yer alan Karaburun ve Çeşme, kuzeyindeki Bergama, Dikili ve Kınık ile güneydeki ilçeler Ödemiş, Beydağ, Kiraz ve Tire’ye 1 Mayıs’tan itibaren otobüs seferlerine başlama kararı aldı. Yolcu yoğunluğunun fazla olduğu Çeşme, Bergama, Ödemiş ve Tire’de seferler tüm güne yayılırken Beydağ, Kiraz, Kınık, Dikili ve Karaburun’daki seferler sabah saatlerinde ve öğleden sonra karşılıklı olarak gerçekleştirilecek. Hareket saatleri, önümüzdeki günlerden itibaren www.eshot.gov.tr adresinde yayınlanmaya başlayacak.

[Not a valid template]

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu