Çeşme Aktüel

Komünist Parti’nin İzmir adayları basın toplantısı düzenliyor

Komünist Parti’nin İzmir adayları basın toplantısı düzenliyor
169 views
27 Nisan 2015 - 15:26

Kominist Parti İzmir il örgütünün geçtiği basın bülteni şöyle:

AKP eliyle sürdürülen gerici diktatörlüğün Türkiye’nin kaderi olmadığını düşünüyoruz. İnsanların yaşama inancını ve umudunu elinden alan bu çürümüş düzenin daha fazla sürdürülemeyeceğine inanıyoruz. Her gün kadın katletmeksizin, kadını aşağılamaksızın kendini var edemeyen bu karanlık düzenin sıfırlanması gerektiğine inanıyoruz. Kadınlar olarak, insanların eşit ve özgürce yaşayabileceğine inanıyoruz. İnanmanın ötesinde ülkemizi böyle bir ülke haline getirmek için sorumluluk üstleniyoruz. Bu sorumlulukla 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde Komünist Parti listelerinden milletvekili adayıyız. Bu sorumlulukla boyun eğmeyen kadınlar olarak tüm boyun eğmeyenleri 1 Mayıs’ta Eşitlik ve Özgürlüğün safında olmaya çağırıyoruz. İnsanlığa düşman bu düzeni sıfırlamak için 1 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda Komünist Parti Saflarına!”

KOMÜNİST PARTİLİ ADAYLARIN BASIN TOPLANTISI 29 NİSAN ÇARŞAMBA NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ’NDE

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlerde Komünist Parti’den İzmir milletvekili adayı olarak seçimlere katılacak adaylarımız 29 NİSAN ÇARŞAMBA SAAT 11.00’DE İZMİR NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ’nde bir basın toplantısı gerçekleştireceklerdir. Genel seçimlere dair görüşlerini paylaşacak olan adaylarımız basının bu konuya ilişkin sorularını da yanıtlayacaklardır. Ayrıca adaylarımız bu basın toplantısında İşçi Sınıfının Birlik, Mücadele ve Dayanışma günü olan 1 Mayıs için bir çağrıda da bulunacaklardır.

İZMİR NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ

1480 Sokak No: 10 Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ndeki ÖSYM merkezinin yan sokağı Alsancak – İzmir

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu