Çeşme Aktüel

İş dünyası temsilcileri İGC’yi ziyaret etti

İş dünyası temsilcileri İGC’yi ziyaret etti
171 views
29 Nisan 2015 - 14:01

Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Levent Akgerman, yönetim kurulu üyeleri Fadıl Sivri ve Nazif Ulusoy’la birlikte İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Antalya’dan Çanakkale’ye Batı Anadolu’da 13 ili kapsayan bir bölge içinde 16 derneğin güç birliği yaparak bir araya gelmesiyle kurulan BASİFED’in iş dünyasının çatı örgütü olduğuna dikkat çeken Başkan Levent Akgerman, İzmir’deki gazetecilerin çatı örgütü olan İGC ile işbirliğine yönelik mesajlar verdi.

İŞBİRLİĞİ MESAJLARI

Akgerman, “Yeni yönetimi kutluyorum. Dinamik bir yönetim olmuş. Önceki yönetimin devamı niteliğinde olması da ayrıca önemli. İzmir’de yapılan iş dünyasına yönelik organizasyonlar, bölgenin ticaret ivmesini daha da artıracak girişimlerimizde basının katkısı bizler için son derece önemli. Kentimiz için atılan her adımda yerel yönetimler ve kamu başta olmak üzere sizlerden de destek bekliyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen de, “Cemiyet olarak, İzmir’in İzmirlinin yararına yönelik her organizasyonda katkı koymaya hazırız” dedi.

BASİFED yöneticilerinin gerçekleştirdiği ve ileriye dönük işbirliği olanaklarının görüşüldüğü ziyarette, İGC Başkanı Misket Dikmen’in yanı sıra İGC Genel Sekreteri Fahrettin Dokak ve Genel Sekreter Yardımcısı Zeynep Gürel de hazır bulundu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu