Çeşme Aktüel

CHP’nin Çeşme’si

CHP’nin Çeşme’si
148 views
05 Mayıs 2015 - 11:35

Genel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını hızlandıran CHP İzmir İl Örgütü, 1. Bölge’nin tüm milletvekili adaylarıyla birlikte Çeşme’de adeta gövde gösterisi yaptı.

13 ADAY DA ÇEŞME’DEYDİ

Çeşme’deki propaganda etkinliğine CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter başta olmak üzere, partinin birinci bölgeden 13 adayı, CHP Gençlik Kolları İzmir İl Başkan Yardımcısı Hakan Aktaş, CHP Çeşme ilçe örgütü, CHP’li bazı belediye meclis üyeleri ve partiye destek veren vatandaşlar katıldı.

KONVOYLA GÖVDE GÖSTERİSİ

İzmir’den gelen seçim otobüsü Çeşme merkezin girişindeki Mehmetçik Meydanı’nda karşılandı. İnkılap Caddesi boyunca Çeşmelilerin verdiği destekle sahile ulaşan kortej, burada bir kafetaryadaki ikramın ardından Dalyanköy’e geçti. Daha sonra konvoy halinde Ilıca ve Alaçatı’da gövde gösterisi yapan konuk CHP’liler Çeşme’den uğurlandı.

AYAKKABI KUTUSUNDA ŞEKER İKRAMI

CHP’nin kalesi durumundaki Çeşme’de dikkatleri çeken kayda değer tepkilerden bir tanesi ise; çarşı esnafı ziyareti esnasında, partililerin üzerinde $ işareti olan ayakkabı kutuları içerisinde şeker ikram etmeleri oldu.

SORUNLARIN TAKİPÇİYİZ

Mitinge ilgi gösteren Çeşmeliler, sorunları dile getirdiler. Milletvekili adaylarının bu sorunların takipçisi olacakları sözünü vermelerinin ardından sonra bol bol fotoğraf çektirdiler.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu