Çeşme Aktüel

Urla’da ‘Denize Uzanan Kardeşlik’ etkinliği

Urla’da ‘Denize Uzanan Kardeşlik’ etkinliği
229 views
09 Mayıs 2015 - 13:23

Ege Üniversitesi’nin 60. yıl etkinlikleri kapsamında; Urla Denizcilik Meslek Yüksekokulu Sualtı Teknolojisi Programı öğrencileri ve İzmir Büyükşehir Belediyesi “Abla, Ağabey, Kardeş Projesi”nde yer alan öğrencilerle birlikte “Denize Uzanan Kardeşlik” etkinliğinin üçüncüsü düzenlenecek.

Etkinlik; Ege Üniversitesi Urla Denizcilik Meslek Yüksekokulu’nda 09 Mayıs ve 16 Mayıs tarihlerinde 11.30-13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

“Denize Uzanan Kardeşlik” Projesi; “Abla, Ağabey, Kardeş Projesi”nde yer alan gençler ve ilköğretim düzeyindeki çocukları denize yaklaştırmayı, deniz canlılarını uygulamalı olarak tanıtmayı, deniz kirliliği konusunda duyarlılığı arttırmayı; denizlerin, çevrenin temiz tutulması için bilinçlenmeyi sağlamayı, aletli dalış malzemeleri hakkında bilgi vermeyi, üniversite algılarına katkıda bulunarak yükseköğrenime özenmelerini arttırmayı amaçlıyor.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu