Çeşme Aktüel

Geleceğin şampiyonlarının 3’ü Türk

Geleceğin şampiyonlarının 3’ü Türk
150 views
22 Ağustos 2015 - 20:52

Alaçatı’da gerçekleştirilen Pegasus Airlines Surf&Sound Spor ve Müzik Festivali’nde rüzgar seviyesi 4. gün de Pegasus Airlines PWA Dünya Kupası’nda yarışlara geçit vetmedi. Profesyonel sporcular günü dinlenerek ya da Alaçatı’nın keyfini çıkararak geçirirken, sahne geleceğin şampiyonlarına kaldı. Mezzo Mix’in düzenlediği Geleceğin Şampiyonları Windsurf Yarışı, festivale renk kattı. 12 yaş altı ve 13-16 yaş arasını kapsayan 2 kategoride gerçekleştirilen yarışlarda toplam 46 genç start aldı. 12 yaş altında kızlarda Eylül Maraş, erkeklerde de Fransa Yelken Federasyonu Başkanı’nın oğlu Guillo Tom birinci oldu. Toplam 5 bin lira para ödülünün dağıtıldığı 13-16 yaş arsı kategorisinde ise kızlarda Elif Özer, erkeklerde de milli sörfçümüz Çağla Kubat’ın öğrencisi Ali Maga ilk sırayı elde etti. Geleceğin şampiyonlarına ödülleri geçen yılın dünya şampiyonu Antoine Albeau tarafından takdim edildi.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu