Çeşme Aktüel

Ilıca Hotel Spa & Welness Resort’da endüstriyel sempozyum

Ilıca Hotel Spa & Welness Resort’da endüstriyel sempozyum
142 views
16 Eylül 2015 - 14:17

Endüstriyel boyutu ile öne çıkan Uluslararası Gözenekli ve Toz Malzemeler Sempozyumu ve Sergisi Çeşme’de başladı.

Çeşme Ilıca Hotel Spa & Welness Resort’da 15-18 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve ilki 2013 yılında Gözenekli ve Toz Malzemeler Sempozyumu, PPM 2013 olarak gerçekleşen ve 50 ülkeden 700’den fazla kişinin katılımıyla büyük bir başarı ile sonuçlanan sempozyum aynı başarıyı PPM 2015 olarak da sürdürmek hedefinde. Alanlarının önde gelen uzmanları tarafından sunulacak olan 18 davetli konuşma ve çeşitli alanlarda 400’ün üzerinde sözlü ve poster sunumu ile PPM 2015 alanındaki en büyük organizasyonlardan biri olma yolunda ilerliyor.

Üniversite-sanayi köprüsü oluşumunda bir platform olmayı hedefleyen sempozyumun amacı inşaat, ses ve ısı yalıtımı, kaplama, seramik, dolum, paketleme, depolama, arıtma, metalurji, tekstil, ilaç, hijyen, savunma, havacılık ve diğer uygulamalarda yaygın olarak kullanılan gözenekli ve toz malzemelerin karakterizasyonu, manipülasyonu, üretimi ve kullanımının temel yönleri üzerinde akademi ve sanayi arasında bilimsel ve teknolojik tartışmalara ve fikir alışverişine uygun bir ortam yaratmak olarak ifade ediliyor.

Ayrıca sempozyum kapsamında proses ürünleri, laboratuvar ve üretim ekipmanlarının tanıtılacağı bir sergi sayesinde geniş katılımcı kitlesi arasındaki etkileşimi en yüksek seviyeye taşıması bekleniyor.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu