Çeşme Aktüel

Başkan Dalgıç’tan 432 öğrenciye ‘Okula merhaba’ armağanı

Başkan Dalgıç’tan 432 öğrenciye ‘Okula merhaba’ armağanı
138 views
03 Ekim 2015 - 9:30

İlkokula başlayan öğrencilere Çeşme Belediyesi’nden okula merhaba armağanı olarak kırtasiye seti verildi.

İlçemizde eğitim hayatına yeni adım atan 432 miniğin güzel bir başlangıç yapmasını hedefleyen Çeşme Belediyesi ‘Okula merhaba’ armağanı hazırladı. Miniklerin yıl boyunca ihtiyaç duyabileceği kırtasiye malzemelerinin yer aldığı bir kırtasiye setinde; kuru, sulu ve pastel boyadan yapıştırıcıya, kurşun ve kırmızı kalemlerden silgi, kalemtıraş ve kalem kutusuna kadar her türlü gereksinim düşünüldü. Miniklerle sınıflarında buluşan Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç setleri armağan etti.

Sağlık ve güvenlik patentli

Kırtasiye setinin içeriğinin, çocukların kullandığı ürünlerde ilgili uluslararası bir standart olan ‘EN 71’ ve Avrupa Birliği direktifleri ile belirlenen sağlık, güvenlik ve tüketici korunması gerekliliklerini sağlayan ‘CE’ patentlerine sahip ürünlerden seçildiğini belirten Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, eğitim-öğretim hayatına yeni adım atan miniklerin yüzlerinde tebessüm oluşturmayı amaçladıklarını ifade etti. Bazı ailelerin, çocuklarını maddi sıkıntılarla okuttuklarını dile getiren Dalgıç, “Öğrencilerimiz, eğitim hayatına eksikleri olmadan başlasın istedik. Tüm öğrencilere başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum” diye konuştu.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu