Çeşme Aktüel

İzmir Ticaret Borsası aile günü etkinliği için Çeşme’de bir araya geldi

İzmir Ticaret Borsası aile günü etkinliği için Çeşme’de bir araya geldi
146 views
31 Ekim 2015 - 13:23

İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve personeli Çeşme Altın Yunus Hotel’de düzenlenen aile günü etkinliğinde bir araya geldi. Çalışan ödül töreni, ritim ve perküsyon workshop, tavla turnuvası ve çalışanlarla yapılan sesli ve görüntülü röportajın video gösterimi aktivitelerini içeren iki günlük organizasyon keyifli geçti.

BORSA ÇALIŞANLARI AİLELERİYLE BİRLİKTE KATILDI

Çalışanlarının çabalarının takdir edilerek motivasyonlarını artırmak, kurum içi iletişimi, takım olma ve aidiyet duygusunu geliştirmek amaçlarıyla İzmir Ticaret Borsası, bu yıl da kurum çalışanları ve aileleri için “aile günü” organizasyonu düzenledi. Etkinliğe İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, Meclis Başkan Yardımcısı Ömer Gökhan Tuncer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ercan Korkmaz, Yalçın Yılmaz, Sayman Üye Bülent Arman, Yönetim Kurulu Üyeleri İlhan Zincircioğlu, Bülent Uçak ve Şeref İyiuyarlar ile Borsa çalışanları aileleriyle birlikte katıldı.

RİTİM WORKSHOP DÜZENLENDİ

Etkinliğin ilk gününde Borsa çalışanları için perküsyon ritim workshop düzenlendi. Workshop’un açılış konuşmasını gerçekleştiren İzmir Ticaret Borsası İnsan Kaynaklarından sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Sinem Çelikten, “Bizler aslında tek bir bütünün parçalarıyız. Bu nedenle, ancak birlik bilinciyle hareket edersek değerli birer insan olabilir ve önce ailemizde, sonra işyerimizde, ülkemizde ve hatta belki bir gün tüm dünyada, büyük bir insanlık ailesi olabiliriz. Bu aidiyet duygusu ve ortak bilinçle düzenlenen bu gibi aktivitelerin bizleri motivasyon olarak üst düzeye taşıyacağına duyduğumuz inançla İzmir Ticaret Borsası ailesi olarak bugün hepimiz bir aradayız” dedi. Etkinlik kapsamında tüm Borsa çalışanları, birlikte uyum içinde çalışmayı temsilen, ritim performansı sergiledi.

BÜYÜK VE KÖKLÜ BİR AİLEYİZ

Etkinlik kapsamında düzenlenen personel ödül töreni ve gala gecesinin açılış konuşmasını gerçekleştiren İzmir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Erçin Güdücü, “Borsamız gerek üyeleri, gerekse çalışanlarıyla gerçekten büyük ve köklü bir aile. Geçmişi başarılarla dolu, tarım borsacılığı alanında liderlik misyonunu sürdüren 124 yıllık saygın bir kurumun bireyi olmaktan hepimiz gurur duyuyoruz. Ödül alan çalışma arkadaşlarımızı kutluyor, birlikte birçok başarılı işe imza atacağımıza inanıyorum. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen başta Yönetim Kurulumuz olmak üzere, tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

PLAKETLERİ IŞINSU KESTELLİ VERDİ

Açılış konuşmasının ardından İzmir Ticaret Borsası’na 10 yılın üzerinde hizmet veren 27 personele İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli tarafından plaket takdimi yapıldı.

Yarımada Lezzetleri
Çeşme nöbetçi eczaneleri

Çeşme Aktüel basın meslek ilkelerine uyar. Sitede yayınlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Sitede yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu